top of page

HUVIRINGID

Tehnoloogia on kiirelt arenev valdkond, mis pakub huvi nii noortele kui vanadele. Palju avastamist, katsetamist, ehitamist ja leiutamist. Valdkonnas on ruumi nii elektroonikale, mehaanikale, IT-le kui ka kunstile ja loomingule. 

2017-02-19 (90).jpg

DROONIRING

Droonisport (FPV Racing) on maailmas kiireimini arenev tehnikaspordiala. Meie huviring sobib sulle, kui soovid sellele alale siseneda faasis, kus maailmameistriks võib saada aastase põhjaliku töö tulemusena, mitte elukestva õppena või kui soovid lihtsalt lennata, olles ise kahe jalaga maa peal.

Registreeru kohapeal

ROBOOTIKA

Robootikaringi on oodatud noored, kes tunnevad huvi tehnika ja ehitamise vastu. Ringis püstitame ülesandeid ja leiame ühiselt neile ka lahenduse. 
Robootikaringis saab noor algteadmised anduritest, mootoritest, elektroonikast, programmeerimisest ja kuidas leida iseseisvalt lahendus püstitatud probleemile. 

Huviring toimub kolmapäeviti 17:00-18:30.

Registreeru kohapeal

Building a Robot
_0170146.jpg

MUDELIRING

Mudeliring on mõeldud kõikidele noortele tehnikahuvilistele, kes tahavad osata ise asju teha ja saada aru, mis põhimõtetel tehnikaasjad töötavad, et neid siis tulevikus ise ehitada. Mudeliringis omandavad noored algteadmised ja oskused, mis on vajalikud mudelisporti ning tegelikult ka kõikidesse teistesse tehnikaspordi aladesse sisenemiseks.

Huviring toimub kolmapäeviti 17:00-18:30

Registreeru kohapeal

RC_Drift_body_Toyota_Chaser_JZX100_by_Ya

DRIFTIRING

Driftiringis saavad autohuvilised tutvuda hoopis teistsuguse maailmaga ning õppida drifitmaailma. Omandatakse algteadmised ja oskused , mis on vajalikud tehnikaspordiga tegelemiseks ning saavutatakse tunnetus rajal driftides.

Huviring toimub neljapäeviti 18:30-20:00

Registreeru kohapeal

Drooniring
Robootika
Mudeliring
Driftiring
bottom of page