HUVIRINGID

Tehnoloogia on kiirelt arenev valdkond, mis pakub huvi nii noortele kui vanadele. Palju avastamist, katsetamist, ehitamist ja leiutamist. Valdkonnas on ruumi nii elektroonikale, mehaanikale, IT-le kui ka kunstile ja loomingule. 

2017-02-19 (90).jpg

DROONIRING

Droonisport (FPV Racing) on maailmas kiireimini arenev tehnikaspordiala. Meie huviring sobib sulle, kui soovid sellele alale siseneda faasis, kus maailmameistriks võib saada aastase põhjaliku töö tulemusena, mitte elukestva õppena või kui soovid lihtsalt lennata, olles ise kahe jalaga maa peal.

ROBOOTIKA

Robootikaringi on oodatud noored, kes tunnevad huvi tehnika ja ehitamise vastu. Ringis püstitame ülesandeid ja leiame ühiselt neile ka lahenduse. 
Robootikaringis saab noor algteadmised anduritest, mootoritest, elektroonikast, programmeerimisest ja kuidas leida iseseisvalt lahendus püstitatud probleemile. 

Huviring toimub teisipäeviti 17:00-18:30.

Building a Robot
_0170146.jpg

MUDELIRING

Mudeliring on mõeldud kõikidele noortele tehnikahuvilistele, kes tahavad osata ise asju teha ja saada aru, mis põhimõtetel tehnikaasjad töötavad, et neid siis tulevikus ise ehitada. Mudeliringis omandavad noored algteadmised ja oskused, mis on vajalikud mudelisporti ning tegelikult ka kõikidesse teistesse tehnikaspordi aladesse sisenemiseks.

Huviring toimub kolmapäeviti 17:00-18:30

RC_Drift_body_Toyota_Chaser_JZX100_by_Ya

DRIFTIRING

Driftiringis saavad autohuvilised tutvuda hoopis teistsuguse maailmaga ning õppida drifitmaailma. Omandatakse algteadmised ja oskused , mis on vajalikud tehnikaspordiga tegelemiseks ning saavutatakse tunnetus rajal driftides.

Huviring toimub neljapäeviti 18:30-20:00

Yellow 3D Printed Shape

TEHNOLOOGIARING

Tehnoloogiaringis õpime 3d printimist, nii seda kuidas luua ise arvutis mudeleid kui ka kuidas need päriselt masinast ka välja tulevad. Lisaks teeme tutvust 2 teljeliste lasergraveerijate ning muude huvitavate lihtsate masinatega.

Huviring toimub teisipäeviti 15:00-16:30

gaming-industry-startup-company-programm

ARVUTIMÄNGUDE LOOMINE

Õpime looma ise arvutimänge ning saame aru kuidas see maailm käib. Noored saavad kogemuse nii planeerimise kui ka mängimise faasist koos kõigega, mis sinna vahele jääb.

Huviring toimub kolmapäeviti 17:00-18:30.