top of page

FRANTSIIS

HOBIzone frantsiis on hea võimalus alustada ettevõtlusega oma kodukohas, saades lisaks ärijuhtimiskogemusele energiaboosti meeldivate inimestega koostöötamisest ning emotsionaalse rahulduse oma regioonis laheda ning arendava spordiala propageerimisest. Ja hästi majandades saad täiesti vabalt oma ülemusena toimetades elatist teenida.

Mis see frantsiis on?

Frantsiis on tehing mille raames kaubamärgi omanik (HOBIzone) annab õiguse ettevõtjal (so. Sinul!) kasutada HOBIzone kaubamärki ja ärimudelit et luua enda kodukohas päris oma HOBIzone. Lisaks abistame  ettevõtjat igakülgselt turundamisel ning jagame kõikvõimalikke kogemusi ja teeme ühiseid kampaaniaid. Selle eest maksab ettevõtja kaubamärgi omanikule kokkulepitud protsendi oma müükidelt.

Kellele see sobib?

Frantsiis sobib eelkõige noortele ja ettevõtlikele kes tahavad saada tugevaid kogemusi ettevõtluse, müügi, turunduse ja klienditeeninduse vallas maandades riske läbi toetumise teiste inimeste kogemusele. Sinu silmis peaks põlema säde ning sinu hinges peaks kriipima miski mis paneb sind tegema rohkem kui tavalise üheksast viieni tööpäeva.

 

Kuidas ma alustada saan?

Suured asjad algavad väikestest sammudest. Kui sul tekkis huvi siis mõtle esmalt järgmistele asjadele:

  • Kas oled vähemalt kaks järgmist aastat valmis oma aega või raha panustama oma ettevõtte käivitamiseks? Meie pakume sulle küll nö parimad praktikad ning toimivad lahendused, ent sinu asi on siiski klubi käima tõmmata. Ning see nõuab pühendumist.

  • Käi oma kodukohas avatud silmadega ringi ning leia üks vähemalt 500 ruutmeetrine pind mis oleks võimalikult hästi ligipääsetav, uuri välja mis tingimustel seda rentida võimalik on.

  • Räägi kodukandi inimestega läbi, ühe korraliku HOBIzone toimimiseks on vaja inimesi kes automudelisporti tõeliselt fännavad, inimest kes tahaks juhendada mudeliringi ning inimest kes üritusi läbi viiks. Need võivad olla ühes isikus, aga tiimiga koos asju teha on palju-palju ägedam.

  • Kirjuta meile aadressil rando@hobi.ee, vaatame üheskoos üle investeeringuvajadused ning kuidas me su uue ettevõtte käima saame :)

 

NB: Meid ei huvita et sul oleks vähemalt 10 aastat HOBIzone haldamiskogemust, igaüks meist peab kuskilt alustama ning kõik kogemused peavad kuskilt tulema! Julget pealehakkamist.

 

Võta ja alusta pakkumised

bottom of page